2019 İstikbal Koltuk Takımları ve Fiyatları

Ana Sayfa » Duyurular » 2019 İstikbal Koltuk Takımları ve Fiyatları

Sezona bomba gibi bir giriş yapan İstikbal, bu yazın en şık tasarımlarını sevenleriyle buluşturuyor. Birbirinden renkli ve en sade modellerin hazırlandığı İstikbal de oldukça seçenek mevcut. 2019 İstikbal koltuk takımları ve fiyatları evinizi güzelleştirmeye hazır. İstanbul‘da yer alan Dinler Mobilya firması olarak sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırız. Her zevke ve her bütçeye uygun fiyatları ile görülmeye değer. Evinizde kendinizi rahat ve huzurlu hissettirecek olan koltuk takımları, en yeni ve en şık tasarımları sizlere sunuyor. İstediğiniz model ve desende hazırlanan koltuk takımları sizin rahatınızı düşünüyor. Bu sezonun en çok satan ürünlerine ve fiyatlarına Dinlermobilya.com üzerinden bakabilirsiniz.

Santiago koltuk takımları; tek renk sevenler için tasarlanmıştır ve oldukça şık bir takımdır. Fiyatları 8.450 TL arasındadır.Paula koltuk takımları; son derece estetik ve otantik bir görünüme sahiptir ve oldukça zariftir. Fiyatları 4.500-6.000 TL arasında değişiyor.Dante Deluxe koltuk takımları; hareketli ve renkli tasarımları sevenler için hazırlanmıştır. En çok tercih edilenler arasında yerini almıştır. Fiyatları 9.580 TL arasında.Romance koltuk takımları; romantizmi evinde hissetmek isteyenler için ideal bir seçim. Ayrıca renk ve kumaşları ile de müthiş bir tasarım. Fiyatları 8.650 TL arasında.Armada koltuk takımları; iki renk uyumunu ve şıklığı sevenler için oldukça uygun bir seçim. Fiyatları 7.300 TL arasındadır.

 

2019 İstikbal koltuk takımları en şık tasarımları ve daha bir ok seçenek ile mobilya sevenlerin beğenisini kazanıyor. Daha sade yada renkli sevenler içinde seçenek çok. Ayrıca eski model sevenler içinde istenilen model de tasarım yapılıyor. Sonuç olarak bakmak istersek koltuk takımı, evin vazgeçilmezleri arasında. Özellikle salon takımları dairelerin ihtişamını ortaya koyarken, bir evde olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Köşe ve salon takımları marka ve kaliteye göre fiyatları değişmekte olup, bütçenize uygun kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Pendik ve Gebze civarlarında İstikbal mağazalarımızı dolaşıp size uygun olan mobilya takımlarına kampanyalı fiyatlarımızla sahip olabilirsiniz.

İlgili Terimler :