2020 İstikbal Salon Takımları

Ana Sayfa » Duyurular » 2020 İstikbal Salon Takımları

İstikbal Salon Takımları 2020

Salon takımlarının bu kadar çok tercih edilmesinde en önemli sebep, ürünlerin hem kullanışlı olması, hem de kullanışlı olmasıdır. Genel olarak salon takımlarının eşya saklama kapasitesi bulunmaktadır. Özellikle evlerin de fazla eşya bulunan kişilerin kullanması gereken modelleri, İstanbul İstikbal mağazasında bulunmaktadır.

İstikbal Salon Takımları Hakkında

İstikbal markasının 2020 yılına özel pek çok salon takımı bulunmaktadır. Modern tasarımların en güzel hal bulduğu marka, kaliteli tasarımlarıyla, müşterilerine ürünler sunmaktadır. Farklı konseptlere imza atan İstikbal, bu yıl da salon takımı konseptleriyle ön plana çıkıyor.

Ev dekorasyonunda tarz yakalamak isteyenler, tercihinizi bu markada yana kullanıyor. Evlerinize şıklık ve farklı tarz katan salon takımları, sıra dışı niteliklere sahip.

Farklı renk ve modellerde olan Salon takımı modelleri, her bütçeye uygun fiyatlarda karşımıza çıkıyor. Her bütçeye uygun olması da, ürünlerin tercih edilmesinde oldukça önemli bir sebep. Hem dekoratif hem de göze hoş gelmesiyle, kullanışlı salon takımları bulunmaktadır.

Mobilya modelleri arasından dilediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Ürünlerin dayanıklı olması sebebiyle, uzun ömürlü olduğu ifade edilmektedir. Eğer minderli bir salon takımı tercih edecekseniz mutlaka kırlentlerinizin yerini 1 ya da 2 hafta içerisinde değiştirmeniz gerekmektedir. Temizleme sırasında da endişelenmenize gerek yok. Kir – leke tutmayan kumaşları sayesinde saf sabun ve ılık su ile kısa sürede temizliğinizi yaptırabilirsiniz. Dekorasyonlara ve her türlü zevke hitap eden salon takımları, emin olun ki, tarzınızı yansıtacaktır.

2020 İstikbal Salon Takımları

2020 istikbal salon takımları

İstikbal Salon Takım Modellerinin İsimleri

İstikbal salon takımlarının isimlerini şu şekilde ifade edebiliriz:

  • Star Maksi Takım
  • Sole Deluxe Takım
  • Troy Deluxe Takım
  • Orleon Deluxe Takım
  • Mikado Deluxe Takım
  • Molde Deluxe Takım
  • Estilo Maksi Takım
  • Perla Deluxe Takım

Belirtilen bu takım modelleri, en uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Özellikle 2020 yılının en kaliteli ve en çok tercih edilen modelleri arasında olan bu salon takımları, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Göz alıcı renkleri ve rahat oturmasıyla beraber, bu yılın en çok dikkat çekecek modelleri arasında İstikbal markasının ürünleri bulunuyor. 2020 yılı için de birbirinden güzel ürünleri, kullanıcıların karşısına çıkartan ürünler, salonlar için oldukça kullanışlı. Marka, kendine özgü çizgisi ve modelleriyle, son derece etkileyici ürünler bulunduruyor.

2020 İstikbal Modelleri

Kullanışlı ve kaliteli salon takımı modelleri, her mekâna uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Her tarz dekorasyona uyum sağlaması sebebiyle, farklı bir ürün kategorisi ön plana çıkmıştır. İstikbal markası da, bu noktada kaliteyi ön plana çıkarmış.

Ürünlerin leke tutmayan kaliteli kumaşları ve dayanıklı iskelet yapısı sayesinde son derece dayanıklı üretilmiş. Bu şekilde de ürünlerin uzun vadeli kullanım ömrünün olduğunun olduğu ifade edilmektedir. Kolaylıkla silinen kumaşları ile herkesin beğenisini kazanacak!

İlgili Terimler :