Bellona Mobilya Nedir? Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Ana Sayfa » Duyurular » Bellona Mobilya Nedir? Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Bellona Mobilya

 

1997 yılından beri Bellona mobilya üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. yapmış olduğu yatırımlarla birlikte sergilediği pazar stratejileri ile mobilyacılık sektöründe üst sıralarda yer alan Bellona, Kayseri organize sanayi bölgesinde büyük bir yatırım gerçekleştirmektedir.

 

Bellona mobilya evin tasarımında büyük bir rol oynuyor. Evlerinize mükemmel bir uyum yaratacak modeller anasında doğru olanı seçildiği takdirde evlerin kusursuz bir hava yaratması kaçınılmaz olacak. Bellona mobilya mobilya sektöründe ilk tercih edilen firmalardan birisi olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile başarılı bir hizmet sergiliyor.

 

Bellona Mobilya Nedir? Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Bellona mobilya nedir ve ürün çeşitleri nelerdir?


Bellona
Mobilya Türleri

 

Mistral Bellona mobilyaları, sadeliği en iyi şekilde yansıtan ve başarılı bir şekilde şıklık sunan bir mobilya tarzı olmakta. Mistral mobilyalar da genel olarak ceviz ve parlak vizon renklerinin çeşitli kombinasyonlarını kullanarak Bellona koltuk takımı gibi ürünleri ile herkesi kendine hayran bırakan bir görünüm sergiliyor.

 

Oluşturan farklı kombinasyonlarla mistral mobilyalar kullanıcısının beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Mistral ürünlerde özellikler renk uyumu oldukça dikkat edilen bir unsur almakta.

 

Bellona impera, genellikle Bellona yatak odaları modelleri ile karşımıza çıkan modellerden birisi olmaktadır. Bellona impera modellerinde genellikle renk konfigürasyonu metalik lacivert ve meşe renkleri olmaktadır. yenilikçiliğin yansıtan ve modern bir orduya sahip olan tasarımsal çizgileriyle dikkat çeken impera modellerine genellikle bakır renkli aksesuarlar eşlik ediyor. Böylece Bellona mobilyalarının farklı bir hava yansıtılarak modernlik en üst seviyeye çıkartılıyor. Bu Mobilya türlerinde çeşitli fonksiyonlar da böylece ürünün kullanışlılığı artış gösteriyor. İmpera mobilyaları kullanım açısından kolaylık sağlayan ve uzun ömürlü olan bir model olmaktadır.

 

Bellona pesaro, avangarde modellerin genellikle modern anlayışla oluşturulduğu Bellona ürünleri olmaktadır. Bu modellerde zarif bir duruş ve şık bir hava yaratmak oldukça önemli olmaktadır. Görsel anlamlı zenginliğe dönem verilen Bellona pesaro mobilyaları üzerinde yer alan ahşap detaylar oldukça hoş bir görünüm sergilemektedir. pes sonra mobilyalarına pul ve payet gibi detaylar da uygulanarak modern çizgiler yansımaktadır.

 

Kip Bellona, Bellona tarafından Bellona kampanya yapılan ürünler arasında yer alan bir model olmaktadır. Kip Bellona ile genellikle karşımıza nubuk kumaş, şık ve estetik düğün bir arada kullanıldığı kullanışlı mobilya modelleri olmakta. Mobilyalarda genellikle çeşitli mekanizmalar beraberinde gelirken mavi gibi ana renkler çoğunlukla olmaktadır. Soft oturum ve rahat oturum imkânlarıyla modern tasarımın etkisini en iyi şekilde yansıtıyor.

 

Bellona kolejen yatak, her insanın ihtiyaç duyduğu uykuyu en iyi şekilde yansıtmak amacıyla vücudu dengelemektedir. iyi bir uyku gün içerisinde kişilerin kendini daha iyi hissetmesini sağlar. Bellona tarafından önerilen Bellona yatak Kolajen serisi olmaktadır. Kolajen yatakların içinde Umorfil teknolojisi ve kolajen proteini yer almaktadır.

 

Bellona indifest ile mobilya almak isteyen kişilere harika bir imkan sunuluyor. Bellona indifest indirim festivali olmaktadır. Mobilya almak isteyen kişiler çeşitli kampanyalar aracılığıyla uygun fiyatlar diledikleri mobilya modelini bulabilir.

 

İlgili Terimler :