444 3 385+90 530 524 89 65

Hoşgeldiniz. Bugün

Kurumsal

Ana Sayfa » Karşılama » Kurumsal

Dinler Mobilya firması İstikbal, Bellona ve Mondi Mağazaları olarak amacımız; hızla değişen ve gelişen teknoloji karşısında ortaya çıkan rekabet ortamında ve tüketicinin daha bilinçli harcama yaptığı ve hizmet beklediği günümüzde, yeni özgün tasarımlar ve bunların sunuluş biçimiyle piyasada edinmiş olduğumuz yeri korumak ve günün değişen motifleri karşısında farklı, yenilikçi, özgün, yüksek kalite anlayışı ve hizmet düşüncesiyle kurduğumuz modellerimizle ismimize yakışır hizmet sunmaya devam etmektedir.

Huzur, Konfor ve Rahatlığın Adresi

Günümüz çalışma şartlarını düşünecek olursak her birimiz yoğun iş temposu ile dolu birer hayatın parçasıyız. Hal böyle olunca da ilk fırsatta bir nebze nefes almak, bir nebze dinlenmek, huzurlu vakit geçirmek için kendimizi eve atarız. İşte tam bu noktada da evimizin bize istediğimiz huzuru, rahatlığı, konforu verebiliyor olması ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Evimizde istediğimiz huzur ve konfor ortamını bulmanızda ise hiç şüphesiz ki evinizde yer alan mobilyanın renginden, tasarımına, kullanılan malzemesinden, dekorasyonuna hemen hemen her şey ise büyük birer faktördür.

Evinizde istediğiniz huzur ve konfor ortamını yakalamanıza Dinler Mobilya olarak yardımcı oluyoruz. Şeyhli Mahallesi, Ankara Caddesi, Pendik, İstanbul’da yer alan Mobilya mağazamızda uzman kadromuz ile sizlere evinizde aradığınız kalite, huzur ve konforu yakalamanız adına yardımcı oluyoruz.

Dinler Mobilya olarak İstikbal Mobilya, Bellona ve Mondi Mobilya gibi ülkemizin önde gelen Mobilya Markalarının yetkili bayiliğini yapıyor ve geniş ürün yelpazemiz ile sizlere yardımcı olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Geniş ürün yelpazesi ile mobilya mağazamızda kalitesi tartışılmaz İstikbal Fırsatları kapınıza kadar geliyor. Ayrıca web sitemiz üzerinden incelediğiniz İstikbal Fiyatları ile karşılaştırmalar yapabilir, mağazalarımızdan detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Dinler Mobilya olarak; siz değerli müşterilerimizi mağazamızda ağırlamaktan ve yardımcı olmaktan keyif duyuyoruz.

İlgili Terimler :
× Whatsapp İletişim