444 3 385+90 530 524 89 65

Hoşgeldiniz. Bugün

Mobilya Fiyatları ve İstikbal Ürünleri

Ana Sayfa » Duyurular » Mobilya Fiyatları ve İstikbal Ürünleri

Mobilya Fiyatları

Dinler Mobilya, İstanbul’un Pendik semtinde faaliyet göstermekte olan, Bellona, Mondi ve İstikbal markalarının satışının yapıldığı bir mobilya firmasıdır. Ülkenin en kaliteli mobilya markalarının ürünlerinin yer aldığı Dinler Mobilya müşterilerine avantajlar sunmaya devam ediyor.

Mobilya almak ve yeni bir yaşam alanı oluşturmak süreç gerektiren bir durumdur. Kişilerin tarzlarına, moda anlayışlarına, zevklerine, ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre belirlenen bu satın alma davranışında neredeyse en önemli belirleyici; mobilyaların fiyatıdır. Mobilya sektöründe, seçeneklerin çok olmasından dolayı fiyat yelpazesi de oldukça geniştir ve bu sebeple rekabet ortamı bulunmaktadır. Dinler Mobilya da  müşterilerine farklı markaları bir arada sunduğu için her kesime, her beklentiye cevap olabilen bir firmadır. Dolayısı ile İstanbullular ve İstanbul çevresinde yaşayan kişiler için Dinler Mobilya en fazla avantajı sunan mobilya firması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mobilya fiyatları ve istikbal ürünleri

Mobilya fiyatları ve istikbal ürünleri

İstikbal Koltuk Takımı

Dinler Mobilya, İstanbul mobilya firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır. Farklı markaları tek bir çatı altında buluşturması, her tarza ve her zevke uygun ürünlere yer vermesi, farklı tasarım ve motif çeşitliliği, farklı fiyat seçenekleri ve en önemlisi; yaptığı kampanyalar nedeni ile Dinler Mobilya müşteriler tarafından oldukça sevilmekte, rağbet görmektedir.

Dinler Mobilya, Türkiye’nin en eski ve en kaliteli mobilya ürünlerini üreten markalardan biri olan İstikbal markasına da yer vermektedir. İstikbal koltuk takımları ise müşteriler tarafından en çok ilgi gören, satın alınan ve en sevilen mobilya üründür. İstikbal koltuk takımlarını, Dinler Mobilya güvencesi ve hizmeti ile satın alan müşteriler, aldıkları hizmetten daima memnun kalmakta ve ihtiyaçlarını sorunsuzca karşılamaktadır. İstikbal koltuk takımlarının teslimatından kurulumuna kadar olan süreçte Dinler Mobilya, müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile üstün hizmet sunmaktadır.

Günümüzde, satış anında olduğu gibi satış sonrasında da firmalar tarafından verilen hizmetin büyük bir önemi bulunmaktadır. Ürünün hazırlanmasından, paketlenmesine, nakliye edilmesinden montaj yapılmasına kadar olan süreçte etkin olarak rol alan Dinler Mobilya, ürün ile alâkalı bir problemin yaşanması durumunda da marka ve müşteri arasında iletişimi sağlamakta ve sorunun giderilmesine aracılık etmektedir. Dinler Mobilya, bu hizmeti de hakkı ile yerine getiren firmalar arasında yer edindiği ve sürekli olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak faaliyet gösterdiği için hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

İstikbal Yatak Odası

İstikbal yatak odası takımları da Dinler Mobilya’nın en fazla rağbet gören ürünlerinden bir tanesidir. Kaliteli malzeme ile yapılan üretim, uzun süre kullanım avantajı, uzun garanti süresi ve modern çizgileri nedeni ile yoğun olarak tercih edilen İstikbal yatak odası takımları, satış sonrası hizmet sebebi ile İstanbul ve çevresinde Dinler Mobilya’dan alınmaktadır. Çünkü Dinler Mobilya, kaliteli ürünlerinin satışını pek çok avantaj ile sunduğu gibi satış sonrası hizmeti de müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmaya yönelik sürdürmektedir. Satış sonrasında, Dinler Mobilya daima müşterilerinin ürün ile ilgili problemlerinde çözümü sağlamaktadır.

Günümüzde; yeni evlenecek ya da yeni bir mobilya ürünleri satın alacak kişilerin, karar alma sürecine olumlu olarak etki etmek ve pek çok seçeneği bir arada sunmak amacı ile çeşitli illerde, çeşitli mobilya fuarı düzenlenmektedir. Dinler Mobilya da bu fuarlarda yer almakta ve buralarda sergilenen, son teknoloji ile üretilmiş modern ürünleri bünyesine katarak satışa sunmaktadır. Eğer siz de en yeni tarzları ve en modern tasarımları incelemek ve satın almak istiyorsanız Dinler Mobilya’nın Pendik’te bulunan showroomunu ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda; Dinler Mobilya’nın kampanya ve indirimlerinden haberdar olmak istiyorsanız, İstikbal koltuk takımı ve yatak odası modellerine göz atmak istiyorsanız, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız web sitesi üzerinden de yerinizden bile kalkmadan bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İlgili Terimler :
× Whatsapp İletişim