444 3 385+90 530 524 89 65

Hoşgeldiniz. Bugün

Mondi Mobilya Nedir? Modelleri Nelerdir?

Ana Sayfa » Duyurular » Mondi Mobilya Nedir? Modelleri Nelerdir?

Mondi Mobilya

 

1993 senesinde mobilya sektöründe yerini almış olan Mondi mobilya ürünleri sizlere en iyi şekilde sunuluyor. Mobilya sektöründe öncü olan firma olmaktadır. Hızlı bir şekilde büyüme elde etmektedir. Mondi markası bünyesinde çeşitli oturma grupları, yatak gibi ürünler ile evin ihtiyacı olacak her şey üstün bir kaliteyle üretilmektedir. Mondi firmamız bünyesinde yenilenen tüm kreasyonlar müşteriler ile buluşuyor. Zam gibi durumların yanı sıra indirim Mondi kampanya durumları ile bu mobilya fırsatından yararlanmak daha kolay bir hal alıyor.

 

Âdeta hayalleri süsleyen mobilya modellerine firmamız tarafından kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Mondi mağazaları daima sizin yanınızda.

Mondi mobilya ve modelleri

Mondi mobilya ve modelleri

Mondi Mobilya Modelleri

 

Mondi Armada, genellikle Mondi koltuk takımı ile karşımıza çıkıyor. Modeller genellikle Chester tarzı ile özel olarak tasarlanmış olmaktadır. Takımlarda yer alan makine dikiş ise bu modellerde ki şıklığı en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor. Mevcut zarif görüntüsü ve hoş tasarımı, beraberinde bulunan ultrasoft yay teknolojisi ile birlikte iyi bir konfor ve kolay temizlik olanağı sunuluyor.

Mondi ürünler arasında yer alan Mondi yemek odası modelleri trend dekorasyonları ile dikkat çekiyor. Daha çok siyah ve mermer desenleri ağırlıkta oluyor. Bunun yanı sıra yüksek ayak ve benzeri durumlarda bu mobilya modellerini sıklığı beraberinde getiriyor. Temizliği ise oldukça kolay oluyor. Modernliği evinde görmek isteyenler için en ideal seçenekler arasında yer alıyor. Tabii ki Mondi firmamız tarafından garanti verilmesi de en büyük avantajlarından birisi oluyor. Mondi koltuk takımları ile eviniz, salonunuz artık daha güzel

 

Mondi metropol ile Mondi yemek odası takımları daha konforlu ve daha yumuşak. Metropol sistemleri ultrasoft adı verilen yay sistemi yer almaktadır. Tüm mobilya ürünlerinde en uygun olarak hazırlanmış sünger ve softluk taşıyan kumaşı ile çok rahat bir model olmaktadır.

 

Mondi genç odası ve diğer ürünlerde yer alan metropol özelliği ile en üst seviyede konfor sizi bekliyor. Doğallığın sizinle buluştuğu hoş görünümü ve estetik özellikleri çeşitli fonksiyonların buluştuğu bir üründür.

 

Mondi metropol koltuk takımları herkesin taleplerini karşılayacak nitelikte üretilmektedir. Profesyonelliğin yansıtıldığı Mondi ürünleri ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede sizlere sunuyor. Sadece koltuk takımı değil Mondi yatak gibi ürünlerde son derece konforlu ve hijyenik ve şekilde üretilerek sizlere sunuluyor. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde sizler için en ideal olan ürünü en kolay şekilde bulabilirsiniz. Uzmanlık ve hazırlanmış bir yer sistemi ve konforlu süngerler ile uykunuzun en tatlı hali Mondi baza ürünleri ile olacak.

 

Kaliteli ve kolay kullanıma sahip ürünler ile evlerinizin her odası ayrı bir güzelliğe sahip olacak. Ürünlerde bulunan kolay temizlik gibi detaylar ise sizlerin zorlanmadan temizliğini gerçekleştirmesi için büyük avantaj sağlıyor. Mondi tarafından sunulan ürünler daima uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor.

İlgili Terimler :
× Whatsapp İletişim